Psycholog Warszawa Psychologia i zdrowie psychiczne
nerwica depresja objawy

You are not connected. Please login or register

Psychologia i zdrowie psychiczne

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Psychologia i zdrowie psychiczne on Pon Kwi 02, 2012 12:04 pm

Admin


Admin
Psychologia i zdrowie psychiczne - ekstrawertyków Typy psychologiczne

Ekstrawertyków psychologiczne typy są bardzo powierzchowne i materialistyczny. Nie łatwo stać się chorzy psychicznie jak introwertycznym typów psychologicznych, lecz są one śmiesznie materialistyczny we wszystkich sprawach. Nie mogą zrozumieć, że istnieje też duchowa rzeczywistość, i że są ważniejsze sprawy w życiu niż te materialne.
Ekstrawertyków Typy psychologiczne oparte na uczuciach po prostu się z opinią świata. Są to ludzie bez wyraźnej osobowości. Nie są w stanie zrobić logicznych wniosków, niezależnie od ich uczuć.
Wszystkie typy psychologiczne są absurdalne i muszą być poprawione.
Ekstrawertyków Typy psychologiczne oparte na myśli są prawdziwymi strażnikami prawa już wstępnie ustalone przez wiedzy o świecie.
Po prostu trzeba się z nimi zgadzam, ponieważ nie ma sposobu, może kiedyś ich Zgadzam się z Tobą. W przypadku gdy masz inne zdanie, inną wiedzę, lub inną wizję świata, nie masz żadnych szans, aby kiedykolwiek przekonać kogoś, kto należy do ekstrawertyków typ psychologiczny oparty na myśli, że możesz mieć rację, a on / ona mogła się mylić.
Ekstrawertyków psychologiczny typ na podstawie doznań jest dominujący jeden w naszym świecie. Ci, którzy należą do tej opieki psychologicznej typu tylko o posiadaniu przyjemności materialnych. Są one niemoralne i obojętny.
Ich obojętność wymiaru sprawiedliwości jest obrzydliwe. Nie są w stanie zrozumieć sens duchowości lub abstrakcją. Wszystko dla nich ma materiał i oczywiste wyjaśnienie. Ci, którzy należą do tej psychologicznej reguły typu naszego świata, wraz z tymi, którzy należą do ekstrawertyków typ psychologiczny oparty na myśli.
Nasza cywilizacja charakteryzuje się chciwością ekstrawertycznym typów psychologicznych. Ci, którzy należą do introwertycznym psychologicznych typów mają wiele wad, w świecie rządzonym przez ekstrawertycznym psychologicznych typów.
Ekstrawertyków psychologiczny typ oparty na intuicji jest stałą ścigający nowych możliwości. Ci, którzy należą do tego psychologicznego typu nie mogą pracować długo w tym samym projekcie. Muszą stale szukać czegoś innego.
To dlaczego nie czerpać korzyści mogą mieć z ich początkowym wysiłku. Na przykład, budować udane nowy biznes, ale nie mają cierpliwości, aby nadal pracować na nim. Oni zawsze szukają lepszych szans i nigdy nie rozwijają swoje wstępne projekty.
Jak widać, nawet jeśli nasz świat jest rządzony przez ekstrawertycznym psychologicznych typów, są dość absurdalne.
W zamkniętej w sobie psychologiczne typy są absurdalne zbyt. Już wam wiele lekcji na temat typów psychologicznych zamkniętej w sobie, bo stają się chorzy psychicznie szybciej niż ci, którzy należą do ekstrawertycznym psychologicznych typów. Dzieje się tak dlatego, że introwertycznym

Zobacz profil autora http://ndobjawy.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog