Psycholog Warszawa Dlaczego Depresja często staje nerwicą
nerwica depresja objawy

You are not connected. Please login or register

Dlaczego Depresja często staje nerwicą

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dlaczego Depresja często staje nerwicą on Pon Kwi 02, 2012 12:06 pm

Admin


Admin
Dlaczego Depresja często staje nerwicą
Jak utrzymać stabilność umysłu


Depresja może mieć pozytywne znaczenie, gdyż jest to ostrzeżenie, że nie jesteś zadowolony ze swojego życia i siebie. Można zrozumieć, że należy zmienić swoją osobowość i życie, zamiast po prostu zaakceptowaniem tego, co zabija cię.

Jednakże, jeśli nie uruchamia się po psychoterapii i nie możesz znaleźć rozwiązania dla swoich problemów, Twój anty-sumienie najechać swoje sumienie i zaproponować kilka oczywistych rozwiązań. Rozwiązania te nie wydają się być absurdalne na początku, ale ich brak uzasadnienia pojawi się jeśli śmiesz ich przestrzegania.

Anty-sumienie jest twoja prymitywna, zwierzę boczny, który jest gwałtowny i niemoralne. Ta część mózgu chce zniszczyć wasze sumienia będą wolne, zamiast być oswojone przez wrażliwości.

Jeśli zaczniesz po absurdalnych sugestii swojego anty-sumienia, która udaje, że jest to częścią twojego sumienia, staniesz się bardziej szalony niż jesteś już od urodzenia.

Od anty-sumienie jest nieodłączną i twoje sumienie jest oparty tylko na jednej funkcji psychologicznych, nie są zrównoważone. Z inwazji anty-sumienia, jesteś uwięziony w labiryncie szaleństwa, bez zrozumienia tego, co się z tobą dzieje.

Klient akceptuje absurdalne sugestie swojej anty-sumienia komunikujące się do was z własnego głosu. Wierzysz, że są one własne myśli, choć należą do anty-sumienia, które jest twoim największym wrogiem. W ten sposób twoja depresja zamienia się w nerwicę.

Jeśli jesteś w depresji i chcesz uniknąć nerwicy, należy zacząć interpretowania snów używając mojego dynamiczną wersję metody odkryte przez Carla Junga. W ten sposób będzie można uniknąć pułapek anty-sumienia i utrzymania stabilności umysłu.

Zobacz profil autora http://ndobjawy.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

Free forum | Animals | Pets | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog