Psycholog Warszawa Twoje dzikie uczucia, które nigdy nie miały szansy zaistnieć
nerwica depresja objawy

You are not connected. Please login or register

Twoje dzikie uczucia, które nigdy nie miały szansy zaistnieć

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Admin


Admin
Prawdziwa wojna rozpocznie się w tobie. Twoje dzikie uczucia, które nigdy nie miały szansy zaistnieć w swoim zachowaniu, aby zaatakować swoje ludzkie sumienia i wywołać wybuch.


Z drugiej strony, twój okrutny racjonalizm chce zabić swoje uczucia i dlatego zaczyna przesyłam Ci różne absurdalne pomysły. Dowiesz się na przykład, że osoba, którą kocham jest zbyt biedny, że masz lepsze plany w życiu, że musisz być z siebie dumny i nigdy nie pozwolić drugiej osobie zrozumieć, że jesteś w nich zakochałam i innych pomysłów jak te, które mogą zniechęcić i wprowadzić w błąd ty.

Jeśli zastosujemy się do wskazówek swojej podstawowej funkcji psychologicznej, stajesz się neurotyczne, ponieważ nie pozwolić twoje uczucia żyć i dać to, czego potrzebujesz od nich.

Jeśli zastosujemy się do impulsywnych pragnień nałożone przez swoich dzikich uczuć, stają się neurotyczne, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie można kontrolować swoje zachowanie, bo zaczynasz robić rzeczy, które są całkowicie odwrotne do tego, co zazwyczaj robisz. Nie możesz kontrolować swoje zachowanie. Twoje myśli tracą swoją moc.Jeśli jesteś ekstrawertykiem psychologiczny typ oparty na intuicji, masz zamiar wydać całą swoją energię realizuje nowe możliwości, zamiast opracowywać te, które zostały już znalezione. Może skończyć się bez pieniędzy, ponieważ gdy znajdziesz najlepsze możliwości, nigdy nie były one rosnąć.

Jeśli jesteś introwertykiem psychologiczny typ na podstawie wrażeń, twój świat będzie zrozumiały tylko dla Ciebie. Jesteś zawsze daleki od obiektywnej rzeczywistości, tworząc swój własny świat w ciągu istniejącego, które nigdy nie badają tego, co jest w rzeczywistości.

Co się dzieje, kiedy stajesz się neurotyczny? Psychologiczna funkcja, która jest przeciwna do podstawowej psychologicznej funkcji Twojej psychiki wdziera się ludzkie sumienie, mimo że jest dzika, ponieważ nigdy nie miał szansę zostać sprawdzony przez ludzkiego sumienia i oswojone przez jego świadomość.

Dlatego też różne rodzaje i cechy nerwicy zależy od różnych typów psychologicznych i cech psychologicznych funkcji, które nie należą do ich znanej sumienia.

Jeśli chcesz pozostać z dala od nerwicy i gorszych chorób psychicznych, należy zapobiec szaleństwo póki jeszcze można. Gdy proces niszczenia swojego sumienia ludzkiego przez anty-sumienia jest zbyt zaawansowany, nie może zostać przerwany.

Zobacz profil autora http://ndobjawy.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblog.com