Psycholog Warszawa Charakterystyka nerwic i typy
nerwica depresja objawy

You are not connected. Please login or register

Charakterystyka nerwic i typy

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Charakterystyka nerwic i typy on Pon Kwi 02, 2012 12:09 pm

Admin


Admin


Charakterystyka nerwic i typy
Różne rodzaje nerwic są definiowane przez różnych typów psychologicznych, które charakteryzują ludzi.

Istnieją cztery typy psychologiczne, ale stają się osiem, ponieważ mamy cztery introwertycznym typy i cztery ekstrawertyków typy, które korzystają z tych samych psychologicznych funkcji w różny sposób.

Cztery funkcje psychologiczne, które definiują cztery podstawowe typy psychologiczne są na podstawie:

1 - Myśli

2 - Uczucia

3 - Sensations

4 - Intuicja

W zależności od tych czterech funkcji psychicznych jest podstawowym jeden w twojej psychice, twoje zachowanie będzie podjąć szereg wcześniej ustalonych postaw w życiu.

Oznacza to, że co wybierzesz to, co robisz bez kontrolowania siebie jest już zaprogramowana.


Możesz wierzyć, że jesteś wyjątkowy i twoje cechy można znaleźć tylko w sobie, ale prawda jest taka, że ​​oprócz swojej niewątpliwej wyjątkowości (ponieważ dana kombinacja cech jest wyjątkowy, nawet jeśli cechy swojej osobowości znajdują się we wszystkich osobowości) twoje zachowanie jest określany przez typ psychologiczny.

Innymi słowy, szczegóły swojego życia może różnić się od szczegółów cudzego życia, który również należy do tego samego psychologicznego typu robisz, ale w końcu oboje będziecie robić dokładnie te same rzeczy.

Możesz śledzić dokładnie tą samą drogą, gdy szukasz rozwiązania swoich problemów. Ta ścieżka jest wstępnie ustalone przez psychologicznej funkcji, która jest najbardziej aktywny w twojej psychice.


Kiedy stajesz się neurotyczne, twoja osobowość nabywa różne cechy, które nie należą do psychologicznego typu. Jeśli jesteś racjonalny typ psychologiczny, można nagle stać się niewolnikiem swoich uczuć, kiedy spotkasz osobę, która przyciąga swoją typ psychologiczny. Twój racjonalizm nie jest w stanie pomóc. Twoje sumienie została zaatakowana przez anty-sumienia jest absurdem.

Jeśli należysz do racjonalnego typ psychologiczny, twoje myśli ciągle przeszkadza ci, co uniemożliwia szanując swoje uczucia. Jeśli należysz do introwertycznym lub ekstrawertyków typ psychologiczny oparty na myśli, twój racjonalizm będzie utrudniać swoje uczucia mają szansę pojawić się na powierzchni twojego sumienia.

Zobacz profil autora http://ndobjawy.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

Create a forum on Forumotion | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create your own blog