Psycholog Warszawa Objawy Nerwic
nerwica depresja objawy

You are not connected. Please login or register

Objawy Nerwic

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Objawy Nerwic on Pon Kwi 02, 2012 12:10 pm

Admin


Admin
Objawy Nerwic
Neurotycy charakteryzują się:

1. Strach. Mieli traumatyczne doświadczenie, a teraz są one zawsze boją się cierpienia.

2. Stała podejrzenie istnienia spisku przeciwko nim. Stają się nieufni, biorąc pod uwagę każdy możliwy wroga. Dlatego są one zawsze zainteresowany opinią innych ludzi na ich temat.

3. Brak zaufania do własnej oceny. Są tak boi się wszystkiego, co mają zupełnie stracili pewność siebie.

4. Nerwowość. Oni są w tragicznej sytuacji, która generuje podrażnienia i gniew.

5. Absurd myśli i zaburzenia zachowania. Ich ludzkie sumienie został opanowany przez szaleństwo ich anty-sumienia. Nie potrafią myśleć logicznie.

6. Cicha akceptacja ich absurdalność, a oni ukryć przed opinią publiczną. Chowają się od swoich rówieśników tym, że akceptują robi absurdalne rzeczy. Oni akceptują irracjonalnych rozwiązań dla ich strasznych problemów, które są sugerowane przez ich anty-sumienia. Te absurdalne rozwiązania muszą być tajne. Neurotycy wiedzieć, że mogą być uznane za szaleństwo i dlatego nigdy nie ujawniają one swoje działania do nikogo.

7 - są one zawsze niezadowolony i znudzony. Nic nie może ich zadowolić, ponieważ są na rozpacz.

8 - Nie są w stanie się skoncentrować. Powtarzające się myśli ciągle obmyślać te same fakty i doświadczenia, bez przerwy. Jest to wynikiem trujące działanie swojego anty-sumienia do ich ludzkiego sumienia.

Nerwica zaczyna występujące w ludzkim zachowaniu, gdy osoba cierpi z powodu urazu, który wywołuje depresję i rozpacz.

Ludzie mają ogromny prymitywną sumienia, który zajmuje największą część ich mózgu, a maleńkie ludzkiego sumienia. Dziki sumienie (anty-sumienie) jest gwałtowny i zła, i stale stara się zniszczyć ludzkie sumienie, który kontroluje osoby zachowania, tak aby mogła ona kontrolować ich zachowanie, i przerażenie rozgłaszali wszędzie.

Anty-sumienie jest demonicznym, ponieważ jest wynikiem niezorganizowany rozwój pierwszego sumienia, który został utworzony przez miliardy losowych lat temu. To jest zupełnie nieczuły i okrutny, czerpiąc przyjemność z bólu i rozkoszując się terror. Prymitywny anty-sumienie tylko doświadczył terroru w życiu, ponieważ nie można znaleźć szczęście. Żywe sumienie potrzebuje mądrości, aby znaleźć szczęście, ale prymitywny anty-sumienie był kompletnym ignorantem, a to dlatego, że się fatalne błędy. Niemniej jednak odmawia zmiany jego nieprawidłowe zachowanie.

Jest to naukowe wyjaśnienie istnienia potwora w ludzkim umyśle. Ten potwór powoduje szaleństwo do naszego ludzkiego sumienia. Jej pierwszym przejawem jest w formie nerwicy.

Dlatego też, jeśli tragiczny coś się stało z tobą, jesteś doskonały ofiara dla anty-sumienia. Musisz walczyć dominację i oswoić z kierunkiem nieświadomy umysł w swoich snach.

Zobacz profil autora http://ndobjawy.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

Free forum | Animals | Pets | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog